„Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Contracting authority: ОБЩИНА КИРКОВО · Kardzhali · Bulgaria
- Bid deadline (passed)
- Jul 17, 2026, 23:59
- Procedure
- Contract award notice (CAN)
- Contract value
- €539,230
- Lots
- 9
- Bids received
- 12
- Service type
- Scheduled public transport
- Country
- Bulgaria
- Published
- Jun 17, 2026
What does this mean?
- What stage is this tender at?
- Award: the contract has been awarded and is running.
- What does “Contract award notice (CAN)” mean?
- A contract award notice (CAN) reports the award or conclusion of a procedure.
- Until when can bids be submitted?
- The bid deadline ended on Jul 17, 2026, 23:59. Applying in this procedure is no longer possible.
12 bids received.
Service
Предмет на обществената поръчка е „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“, обособена в девет обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1: Кирково – Тихомир Обособена позиция №2: Кирково - Старово Обособена позиция №3: Бенковски – Чичево Обособена позиция №4: Бенковски – Дрангово/мах. Куцовска/ Обособена позиция №5: Фотиново - Бенковски Обособена позиция №6: Кърджали – Бенковски (през Кирково) Обособена позиция №7: Кърджали – Фотиново Обособена позиция №8: Кърджали – Бенковски Обособена позиция №9: Златоград – Бенковски
Lots (9)
All lots with a service description from the notice.
- Автобусна линия "Кирково – Тихомир" €94,915 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Кирково – Тихомир" с час на тръгване от с. Кирково 12:30ч. и час на тръгване от с. Тихомир 15:30ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Кирково - Старово" €19,405 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Кирково - Старово" с час на тръгване от с. Старово 06:00ч. и час на тръгване от с. Кирково 13:15ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Бенковски – Чичево" €323,427 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Бенковски – Чичево" с часове на тръгване от с. Бенковски 08:00ч., 14:30ч. и часове на тръгване от с. Чичево 09:00ч., 15:10ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Бенковски – Дрангово (мах. Куцовска)" €34,592 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Бенковски – Дрангово (мах. Куцовска)" с часове на тръгване от с. Бенковски 13:30ч, 12:30ч. и часове на тръгване от с. Дрангово/мах. Куцовска/ 06:45ч., 13:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Фотиново - Бенковски" €11,049 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Фотиново - Бенковски" с час на тръгване от с. Бенковски 07:15ч., и час на тръгване от с. Фотиново 07:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Кърджали – Бенковски (през Кирково)" €15,633 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Кърджали – Бенковски (през Кирково)" с часове на тръгване от гр. Кърджали 12:30ч., 17:15ч. и часове на тръгване от с. Бенковски 07:40ч., 15:20ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Кърджали – Фотиново" €11,947 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Кърджали – Фотиново" с час на тръгване от гр. Кърджали 05:30ч.и час на тръгване от с. Фотиново 07:30ч. Изпълнява се целогодишно, в дните понеделник, сряда и събота.
- Автобусна линия "Кърджали – Бенковски" €14,827 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Кърджали – Бенковски" с час на тръгване от гр. Кърджали 05:00ч. и час на тръгване от с. Бенковски 15:30ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
- Автобусна линия "Златоград – Бенковски" €13,435 Deadline Jul 17, 2026, 23:59 Renewal: 0
Show service descriptionHide service description
Автобусна линия "Златоград – Бенковски" с час на тръгване от гр. Златоград 13:30ч. и час на тръгване от с. Бенковски 12:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно.
Procedure history
More tenders by ОБЩИНА КИРКОВО
The tender history of this authority — prior information notices, calls and awards.
- Award Scheduled public transport Kardzhali, Bulgaria Ends Mar 5, 2031„Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
- Award Scheduled public transport Kardzhali, Bulgaria Ends Nov 14, 2030„Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдена автобусна линия „Чорбаджийско – Гривяк“ и разписание по нея от общинска транспортна схема – квота на Община Кирково“
- Award School transport Kardzhali, Bulgaria Ends Jun 30, 2027„Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебните 2025/2026 г. и 2026/2027 г.”
- Award Scheduled public transport Kardzhali, Bulgaria Ends Aug 4, 2030"Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от областна и общинска транспортни схеми – квота на Община Кирково"
- Award Scheduled public transport Kardzhali, Bulgaria"Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска транспортна схема - квота на Община Кирково"
- Award Scheduled public transport Kardzhali, Bulgaria Ends May 13, 2030"Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от областната транспортна схема – квота на Община Кирково"
Official source: original notice ↗ · tender documents in the portal ↗ (the authority's link — may expire after the deadline) · Data from official tender notices (TED, German national portal). No guarantee of completeness; the official notice is binding.